DBC Lunch 7 september

De DBC lunch na de vakantie zal dit keer op de eerste dinsdag van september plaatsvinden. Er staan verschillende thema’s op het programma. Allereerst staan we stil bij de het belang van de persvrijheid. Onlangs werden we opgeschrikt door het nieuws over de moordaanslag en overlijden van misdaadjournalist Peter R. de Vries. Met NRC correspondent Koen Greven bespreken we hoe journalisten hun persvrijheid vaak met bedreigingen en zelfs met de dood moeten bekopen. Hoe vrij ben je als journalist om over je bevindingen te schrijven, en wordt je als journalist voldoende beschermd.

Tevens zullen we tijdens de september lunch een korte presentatie geven over het “nieuwe” DBC. Vorig jaar is onze club na 60 jaar bestaan eindelijk geformaliseerd en zijn de statuten van de “Asociación The Dutch Business Club” gedeponeerd. Wat de gevolgen hiervan zijn en wat de plannen zijn voor de toekomst, bespreken we graag met onze leden tijdens de lunch op 7 september.